קידום ממומן

קידום ממומן בעולם

תמונה של קו מפריד

קידום לפי פלח אוכלוסייה שעומדת לבצע פעולה או משוייכת למותג שמנסים למכור

הבטחה להצלחה

הצוות שלנו מכור לעבודה בתחום ,צוות זה מכיל שנות נסיון רבות ויודע להבטיח תוצאות.

shutterstock_1299479179

מוכן להצטרף?

צור איתנו קשר עוד היום שלח לנו הודעה בטופס אשר בתחתית הדף

קידום אתרים בגוגל ממומן

היום כל בעל עסק רוצה לחשוף את עצמו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים שמשתמשים במוצר או בשירות שעסקו מציע. היום הדרך האפקטיבית והמשתלמת ביותר לפרסום העסק היא פרסום בגוגל שבכל פעם ממשיך להוכיח את עצמו ככלי פרסום משמעותי אשר מניב תוצאות לבעלי עסקים רבים בכל רחבי הארץ.
ישנן עוד דרכים לקידום אתרים חוץ מהקידום האורגני ואחת מהם היא קידום אתרים בגוגל ממומן שגם היא תביא לך פניות נוספות, ולמעשה תהליך הקידום בגוגל ממומן הוא פושט למדי אתה בעל האתר בוחר מילות מפתח מסוימות וכל מי שיחפש את מילות המפתח שבחרת יראה אותך בעמוד הראשון במקומות הראשונים לצד המילה מודעה בצבע ירוק.
אז איך בעצם זה פועל ?
מקדם האתרים יוצר קמפיין שיפעל לפי מילות המפתח שנבחרו ולפי המיקום בוא נמצא הגולש שמחפש את מילות המפתח למיקום העסק המפרסם את עצמו, מה שקורה בעצם זה שהגולש אשר מקליד את מילות המפתח שבחר בעל האתר ובמידה והגולש נמצא קרוב המודעה מיד תקפוץ לגולש בראש החיפוש.

לפי מה מתבצע התשלום ולמי ?
אז ככה לכל מילת מפתח יש סכום משתנה אשר נבחר גם בהתאם לאזור של העסק הנבחר, לממוצע החיפושים ובהתאם לתחום העיסוק של מפרסם המודעה.
התשלום הוא לגוגל ומתבצע עבור כל כניסה וכניסה לאתר לא משנה מי האדם שנכנס ועם הוא פנה עליכם בקשר למוצר או לא אתם משלמים לגוגל על כל כניסה לאתר עד שאתם מגיעים לכמות התקציב שבחרתם לאותו היום וכאשר הגעתם לסוף התקציב הנבחר המודעה נעלמת ומופיעה בחזרה ביום למחרת

למעשה תחום קידום ממומן בגוגל  הנו תחום די יקר שפועל לטווח הקצר אך מביא כמות מכובדת של פניות ומגדיל את ההכנסות ולמעשה הוא דבר הכרחי אשר הייתי ממליץ לשלבו בהתאם לרמת התקציב עם תהליך הקידום האורגני שעם יבוצע תהליך זה בנוסף לתהליך הקידום האורגני ועם תחכו מעט זמן תוכלו להגיע לתוצאות משמעותיות וככל הנראה לראות עלייה גדולה בכמות הפניות וההכנסות.

דילוג לתוכן